English Deutch

Odkazy

TOMI stavebniny Třebíč, Vysočina
TOMI stavebniny Třebíč - michací centrum omítek WEBER, výstavka betonových prvků BETON BROŽ, pestrá nabídka stavebních materiálů pro hrubou stavbu a zateplování, betonové dlažby a betonové prvky pro terénní úpravy, betonové prefabrikáty, široký sortiment pracovního nářadí a pracovních pomůcek, odborné poradenství pro práci s nabízeným materiálem, kalkulace spotřeby stavebních materiálů, dovoz materiálu na stavbu včetně skládání hydraulickou rukou, půjčovna ručního nářadí, autodopravy a mechanizace, pravidelné akce a slevy pro živnostníky i koncového zákazníka, množstevní a objemové slevy!
Bezlepkové potraviny Semper
Semper bezlepkové potraviny pro Váš snadnější a chutnější každý den. Bezlepková dieta a celiakie je s bezlepkovými potravinami Semper daleko chutnější. Vyzkoušejte nebo doporučte svým známým.
Cukrárna Jestreb
Vyrábíme a dodáváme zákusky, minizákusky, řezy, dorty, trvanlivé a čajové pečivo. Dorty vyrábíme na zakázku dle přání zákazníka (ovocné, dětské, klasické a svatební). Rozvoz zákusků a dortů na objednávku pro cukrárny, kavárny, obchody s potravinami a cateringové akce.
Plastové jímky
Plastové jímky evropské kvality se zárukou, nejlevnější plastové jímky, každá plastová jímka má vystaven certifikát nepropustnosti. Naše plastové jímky vozíme po celé ČR a SR.
Plastové septiky
Plastové septiky samonosné, plastové septiky pro obetonování a dvouplášťové septiky - výroba, prodej a montáž septiků evropské kvality s certifikátem těsnosti a nepropustnosti. Dodáváme také ČOV.
Vrátka, o.s.
Informační portál pro osoby zdravotně postižené
Dukla Praha eshop
Oficiální eshop Dukla Praha. Fans a upomínkové předměty, oblečení pro fandy fotbalového klubu - dresy, šály, čepice, ponožky, šňůry na krk a další.
Společenské a svatební šaty
Svatební šaty - luxusní i levné, společenské šaty pro nejrůznější příležitosti - večerní šaty, plesové šaty, koktejlové - koktejlky. Nabízíme jak černé a bílé šaty, tak i barevné ve volitelné paletě barev. Saténové šaty, zdobené krajkou... E-shop se skladovým zbožím i zakázkové šití šatů.
Zubní implantáty
MUDr.Vladimír Černoch - Stomatologické centrum Třebíč sdružuje zubní lékaře mnoha specializací. Provádíme zubní implantáty, bělení zubů, zubní náhrady, extrakce zubů, zubní chirurgie, zubní ošetření dětí, preventivní prohlídky. Zubní ordinace se těší na Vaši návštěvu.
Správce webu
Pořiďte si konečně úspěšné webové stránky, které každý snadno najde a spravujte je pohodlně, sami a ZDARMA. Správce webu firmy YASHICA Vám ukáže jak na to! Včetně optimalizace pro vyhledávače.
Autoservis Jihlava
Autorizovaný prodej a servis vozů značky Mazda, nezávislý prodej a servis vozů značky Ford, bosch Car Service - značkový servis vozů všech značek, náhradní díly pro osobní a nákladní auta, autobusy a motocykly, prodej předváděcích, zánovních a referenčních vozů.
Jízdní kola a fitness SOLIDOSPORT.CZ
E-shop pro fitness a cyklistiku s dlouholetou tradicí a zázemím velké kamenné prodejny. Nabízíme jízdní horská kola, krosová kola, dívčí a chlapecká kola, sílniční kola, dětská kola značek MERIDA, SCOTT, TREK, GT, AUTHOR, MAXBIKE, MONGOOSE, AGANG. Světla, přilby, cyklo doplňky, cyklo oblečení, sportovní potřeby, sportovní boty ADIDAS, Rotopedy, eliptické a běžecké trenažery, fitness stroje KETTLER, HOUSEFIT, BREMSHEY a sportovní zboží Adidas.
Amaryllis - Kosmetika Třebíč
Kosmetický salon Amaryllis nabízí originální a nevšední ošetření kosmetické lázně, moderní přístroje, neustálé novinky, trendy, zajímavé akce a spousty výhod pro naše klienty.
CS-COLOR s.r.o. - barvy, laky, nátěry
Velkoobchodní a maloobchodní prodej nátěrových hmot, tmelů, lepidel, stavební chemie, malířských pomůcek a stříkací techniky. Fasádní studio a míchání barev.
COP Slověnický mlýn
Aquazorbing, paintball, nízký lanový park pro děti, vysoký lanový park, unikátní lanovkový svět, lukostřelba, prožitkové program pro školy, firemní programy, lanové parky
Rental Pro
RENTAL PRO nabízí kompletní služby na klíč při realizaci prezentací firem, produktů, konferencí, koncertů, koncertních turné, módních přehlídek a všech možných show. Nabízíme kompletní služby od vize až po finální produkci včetně výběru vhodného prostředí nebo objektu po projekt scény, ozvučení, osvětlení, bezpečnostních opatření, tisku vstupenek a plakátů včetně jejich distribuce a výlepu.
MusicData
Dodáváme profesionální PA systémy NEXO, HK Audio, zesilovače Camco, Crest, mix pulty innovaSON, Crest, Yamaha, signálové procesory SPL, mikrofony Audix, Shure, Mipro, sluchátka Ultimate Ears a další ozvučovací techniku. Významnou část distribuce tvoří kabeláž Sommer Cable, osvětlovací technika JB-lighting, ARRI, stmívače LSC, mobilní pódium Nivtec, Alu traverzy a mobilní zastřešení LITEC, řeťezové motory CM Lodestar. Provádíme akustické úpravy, komplexní instalace a servis uvedené techniky.
Cukrářské potřeby
Společnost TIMI, Třebíč Vám nabízí cukrářské potřeby, suroviny a ozdoby. Nabídka potřeb pro cukráře od firem Wilton, Modecor, Martellato, Alcas, PME, Karl Fritz, Thermo Hauser a Kitchen Aid. Potřeby pro cukráře pro snadnou práci, jedlé i nejedlé cukrářské ozdoby na dorty a cukroví.
Jímky, žumpy, septiky
BRESCO a.s. - Plastové a samonosné jímky‚ žumpy, septiky‚ plastové šachty, vodoměrové šachty, odlučovače tuku, odlučovače ropných látek
Provozovatel


ALTREVA spol. s.r.o.
Brněnská ul. 331
674 01 Třebíč

IČO: 60707879
DIČ: CZ60707879

Tel. (+420) 568 839 111
Fax. (+420) 568 822 281

www.altreva.cz


facebook