English Deutch

PRACOVNÍ ODĚVY - ALTREVA


Značka pro kvalitní české pracovní oděvy

ALTREVA spol. s r.o. se sídlem v Třebíči patří mezi největší výrobce kvalitního profesního oblečení v České republice. Byla založena v roce 1994 jako společný podnik předního evropského výrobce pracovních oděvů belgické firmy ALSICO a tradičního výrobce kvalitního oblečení výrobního družstva ODĚVA Třebíč. V současnosti společnost zaměstnává 200 kvalifikovaných pracovníků a vyrábí více než 700 000 kusů pracovního oblečení ročně. 

Pracovní oblečení, které se Vám přizpůsobí

Prostřednictvím vlastních vývojových a výrobních kapacit firma navrhuje a dodává pracovní oblečení střihově, velikostně a barevně přizpůsobené konkrétním požadavkům jednotlivých zákazníků. Více informací o našich službách najdete zde.

Naši zákazníci jsou nároční, buďte také!

Mezi klíčové zákazníky společnosti ALTREVA patří nejvýznamnější tuzemské i zahraniční firmy, které kladou mimořádný důraz na kvalitu oblečení a spolehlivost veškerých dodavatelských služeb.

Oděvy vyrobené ze špičkových materiálů

Materiály, z nichž se zhotovují jednotlivé oděvy, jsou vysoce kvalitní tuzemské nebo dovozové tkaniny (Klopman, Carrington, Ten Cate, Melchior, Lauffenmühle, Gumotex, Gore....) v různém poměru složení bavlna/polyester. Zaručují mimořádně dlouhou životnost, stálost barev a tvaru, samozřejmostí je i snadná údržba.

Všechny výrobky splňují zákonné požadavky kladené na pracovní oděvy, požadavky na certifikace výrobků dle příslušných ČSN EN a zároveň i náročné podmínky pro průmyslové čištění.

Mezi naše výrobky patří kalhoty s laclem, košile, pláště, overaly, zástěry, vesty, kombinézy, zimní bundy, blůzy. Vyrábíme antistatické, ESD, nehořlavé, svářečské, kyselinovzdorné, ohnivzdorné,  ochranné, reflexní, speciální, certifikované oděvy, oděvy pro čistá prostředí (CLEAN ROOM).

Motto firmy Altreva Třebíč

Cílem naší společnosti je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka na základě včasně realizovaných prvotřídních dodávek kvalitních pracovních oděvů z prověřených nejkvalitnějších materiálů od renomovaných firem. Obzvláště klademe důraz na odbornou kvalifikaci a praxi všech pracovníků a osobní zodpovědnost za odvedenou práci.ALTREVA spol. s r.o.

Kontakty - Altreva Třebíč - Výroba pracovních oděvů. Brněnská 331, 674 01, Třebíč, Česk
Provozovatel


ALTREVA spol. s.r.o.
Brněnská ul. 331
674 01 Třebíč

IČO: 60707879
DIČ: CZ60707879

Tel. (+420) 568 839 111
Fax. (+420) 568 822 281

www.altreva.cz


facebook